Безпечно та Надійно

Єднаємо українських жінок, які рятуються від війни, з жінками-волонтерами по всьому світу

Мільйони українців втекли від війни, щоб знайти мир та відчувати себе у безпеці. Переважна більшість — матері з дітьми. Створюючи YesHelp, ми намагалися зробити найбільш комфортне для них середовище — ми знаємо, що жінки надають перевагу спілкуванню і підтримці інших жінок.

Отримати безкоштовний додаток
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Жінки підтримують жінок

Українські жінки та діти вдячні за будь-яку допомогу, але найбільш їм потрібні безпека та відчуття захисту. Ніщо так не допоможе українським сім'ям повернутися до нормального життя, як співчуття та підтримка інших жінок.

Знайдіть реальних людей, а не рекламу

Знайдіть допомогу або запропонуйте її тим, хто її потребує, незалежно від того, де ви зараз перебуваєте або куди прямуєте.

Іноземна мова? Жодних проблем!

Спілкуйтеся з іншими людьми в режимі реального часу за допомогою автоматичного перекладу. Ви зрозумієте їх, ніби розмовляєте однією мовою. Дізнатись більше
Універсальна конфіденційність і безпека
Кожен може підтвердити свою ідентичність безпечно, надійно і швидко (за один клік). Дізнатись більше

Конфіденційність та безпека для всіх

Ми розуміємо, чому конфіденційність та безпека настільки важливі для вас.

Підтвердження особистих даних

Ідентичність кожного підтверджується за один клік: достатньо зробити селфі разом з будь-яким офіційним документом, де є ваше фото. Дізнатись більше

Конфіденційність даних

Особисті дані, такі як адреса електронної пошти та номер телефону, приховані, поки ви самостійно не поділитеся ними з іншими.

Безпечний обмін повідомленнями

Перед тим, як давати будь-кому свої персональні дані або зустрічатися з іншими, поспілкуйтеся з ними та зробіть свої висновки про цих людей.

Перевірка соціальних мереж

Перегляд особистих сторінок у Facebook та LinkedIn допоможе краще пізнати людину.
YesHelp співпрацює з Regula, світовим лідером в онлайн-перевірці ідентифікаційних даних.
Regula Forensics
YesHelp є благодійною канадською організацією. Будь ласка, зробіть свій благодійний внесок, щоб ми могли допомогти якомога більшій кількості українських родин.